Wybór terminu

Wybierz grupę wydarzeń
Ikona do grupy wydarzeń Ekspozycja stała
Ekspozycja stała
Ikona do grupy wydarzeń Koncerty
Koncerty
Ikona do grupy wydarzeń Seanse popularnonaukowe
Seanse popularnonaukowe

Mając na uwadze Państwa wygodę i bezpieczeństwo, zachęcamy by przed zaplanowaniem wizyty w Planetarium - Śląskim Parku Nauki zapoznali się Państwo z Regulaminem zwiedzania. Znajdą w nim Państwo szczegółowe informacje i wytyczne dotyczące wizyty w naszej placówce.

W poniedziałki ekspozycje i atrakcje Parku Nauki nieczynne dla zwiedzających, tego dnia zapraszamy na seanse w sali Planetarium.

Uwaga! W związku z wymianą nawierzchni zmieniły się zasady parkowania dla gości Planetarium Śląskiego. Park Śląski zamknął wjazd od strony ul. Bytkowskiej i jednocześnie udostępnił naszym gościom miejsca parkingowe w pobliżu Stadionu Śląskiego. Miejsca te znajdują się w odległości około 1,5 km od Planetarium Śląskiego. 

Przyjeżdżając do Planetarium samochodem zachęcamy do uwzględnienia dłuższego czasu dotarcia do Planetarium przy planowaniu wizyty. Zgodnie z Regulaminem, w przypadku spóźnienia się na seans bądź inne atrakcje, nie przysługuje zwrot kosztów zakupu biletów, ani zmiana terminu.

PARKING DLA GOŚCI PLANETARIUM W GOOGLE MAPS

Informujemy jednocześnie, że w bezpośrednim pobliżu Planetarium wyznaczone zostały miejsca postojowe dla samochodów osobowych użytkowanych przez osoby z niepełnosprawnością.

Planetarium - Śląski Park Nauki nie zwraca pieniędzy za błędnie kupione bilety. Prosimy nie dokonywać płatności za bilety poprzez konto bankowe prowadzone w walucie innej niż PLN. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy. Dziękujemy za zapoznanie się z Regulaminem i do zobaczenia!

Planetarium - Śląski Park Nauki zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru.

czerwiec 2023
pn
wt
śr
cz
pt
so
nd

Wybierz godzinę