Wybór terminu

Inne
Ikona do grupy wydarzeń Ekspozycja stała
Ekspozycja stała
Ikona do grupy wydarzeń Inne
Inne
Ikona do grupy wydarzeń Seanse popularnonaukowe
Seanse popularnonaukowe
***Camera Obscura***
Ikona do wydarzenia ***Camera Obscura***
***Camera Obscura***
Czas trwania ok. 20 min. Wejście tylko z przewodnikiem
Ikona do wydarzenia ***Lot w kosmos - symulator lotów***
***Lot w kosmos - symulator lotów***
Czas trwania ok. 40 min

 Mając na uwadze Państwa wygodę i bezpieczeństwo, zachęcamy by przed zaplanowaniem wizyty w Planetarium - Śląskim Parku Nauki zapoznali się Państwo z Regulaminem zwiedzania. Znajdą w nim Państwo szczegółowe informacje i wytyczne dotyczące wizyty w naszej placówce.

W poniedziałki ekspozycje i atrakcje Parku Nauki nieczynne dla zwiedzających, tego dnia zapraszamy na seanse w sali Planetarium.

UWAGA!

Dojazd do Planetarium Śląskiego znajduje się od strony ul. Bytkowskiej w Katowicach.

ZASADY PARKOWANIA DLA KLIENTÓW PLANETARIUM

W bezpośrednim pobliżu Planetarium wyznaczone zostały miejsca postojowe dla samochodów osobowych użytkowanych przez osoby z niepełnosprawnością. Dojazd do tych miejsc znajduje się od strony ul. Parkowej w Chorzowie.

Utrudnienia związane z dojazdem do Planetarium Śląskiego potrwają do połowy przyszłego roku. Jednocześnie informujemy, że regulacja ruchu samochodowego na terenie wokół naszej placówki, a także wyznaczanie miejsc parkingowych i egzekwowanie przepisów leży wyłącznie w gestii Parku Śląskiego.

Planetarium - Śląski Park Nauki nie zwraca pieniędzy za błędnie kupione bilety. Prosimy nie dokonywać płatności za bilety poprzez konto bankowe prowadzone w walucie innej niż PLN. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy. Dziękujemy za zapoznanie się z Regulaminem i do zobaczenia!

Planetarium - Śląski Park Nauki zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru.

lipiec 2024
pn
wt
śr
cz
pt
so
nd

Wybierz godzinę