Wybór terminu

Ekspozycja stała
Ikona do grupy wydarzeń Ekspozycja stała
Ekspozycja stała
Ikona do grupy wydarzeń Seanse popularnonaukowe
Seanse popularnonaukowe
Ikona do grupy wydarzeń Seanse poranne
Seanse poranne
Ekspozycja stała Geofizyka czas trwania około 2 godzin
Ikona do wydarzenia Ekspozycja stała Astronomia czas trwania około 1 godziny 30 minut
Ekspozycja stała Astronomia czas trwania około 1 godziny 30 minut
Czas zwiedzania wynosi około 1 godziny i 30 minut. Wejście na ekspozycję jest możliwe tylko z przewodnikiem. Dedykowany wiek 11+
Ikona do wydarzenia Ekspozycja stała Geofizyka czas trwania około 2 godzin
Ekspozycja stała Geofizyka czas trwania około 2 godzin
Czas zwiedzania wynosi około 2 godzin. Wejście na ekspozycję jest możliwe tylko z przewodnikiem. Dedykowany wiek 11+

Mając na uwadze Państwa wygodę i bezpieczeństwo, zachęcamy by przed zaplanowaniem wizyty w Planetarium - Śląskim Parku Nauki zapoznali się Państwo z Regulaminem zwiedzania. Znajdą w nim Państwo szczegółowe informacje i wytyczne dotyczące wizyty w naszej placówce.

W poniedziałki ekspozycje i atrakcje Parku Nauki nieczynne dla zwiedzających, tego dnia zapraszamy na seanse w sali Planetarium.

Uwaga! Przyjeżdżając do Planetarium samochodem prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z aktualnymi regulacjami dot. parkowania w Parku Śląskim i zachęcamy do uwzględnienia dłuższego czasu dotarcia do Planetarium przy planowaniu wizyty. Zgodnie z Regulaminem, w przypadku spóźnienia się na seans bądź inne atrakcje, nie przysługuje zwrot kosztów zakupu biletów, ani zmiana terminu.

Planetarium - Śląski Park Nauki nie zwraca pieniędzy za błędnie kupione bilety. Prosimy nie dokonywać płatności za bilety poprzez konto bankowe prowadzone w walucie innej niż PLN. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy. Dziękujemy za zapoznanie się z Regulaminem i do zobaczenia!

styczeń 2023
pn
wt
śr
cz
pt
so
nd

Wybierz godzinę