"Kosmiczne czytanki" już 20 października!

Od października powracają „Kosmiczne czytanki”. Serdecznie zapraszamy najmłodszych miłośników astronomii do udziału w kolejnym spotkaniu. Tym razem zastanowimy się czy jesteśmy sami we Wszechświecie. Najbliższe spotkania odbędą się w niedzielę 20 października o godzinie 10.45, 12.45 oraz 14.45.

Zapraszamy do zapisów dzieci w wieku 5-6 lat. Liczba miejsc ograniczona!

Rezerwacja od poniedziałku 7 października w godzinach od 8.00 do 16.00 pod numerem telefonu 32 745 04 04 (wewn.2).

Podczas spotkań "Kosmiczne czytanki" zapoznajemy dzieci z wydawnictwami o tematyce astronomicznej i inspirujemy do odkrywania tajemnic wszechświata poprzez czytanie wierszy, opowiadań i fragmentów książek przeznaczonych dla najmłodszych. Na dzieci czekają także inne niespodzianki. Zajęcia trwają około 45 minut i prowadzą je doświadczeni Przewodnicy Śląskiego Parku Nauki.