Kosmiczne czytanki - brak miejsc na luty, zapraszamy w marcu.

Serdecznie zapraszamy najmłodszych miłośników astronomii do udziału w spotkaniach z astronomiczną literaturą dziecięcą „Kosmiczne czytanki”.

Wszystkie miejsca na luty zostały zarezerwowane. Zapisy na marcową edycję ruszają 1.03.2024.

Spotkania odbywać się będą w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Na pierwsze zapraszamy już w niedzielę, 18 lutego, o godzinie 11.00 oraz 15.00.

Podczas spotkań będziemy zapoznawali dzieci z wydawnictwami o tematyce astronomicznej i inspirowali do odkrywania tajemnic wszechświata poprzez czytanie wierszy, opowiadań i fragmentów książek przeznaczonych dla najmłodszych. Dzieci poznają także instrumenty obserwacyjne, nie zabraknie też muzyki i prac plastycznych. Zajęcia będą trwały około 45 minut i poprowadzą je doświadczeni Przewodnicy Śląskiego Parku Nauki, pod bacznym okiem Bibliotekarki Biblioteki Planetarium.

Zapraszamy do zapisów dzieci w wieku 5-6 lat. Liczba miejsc ograniczona!

Rezerwacja od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 pod numerem telefonu 32 745 04 04