Premiera seansu "Zaczarowany Globus"

Planetarium - Śląski Park Nauki zaprasza na premierę seansu "Zaczarowany Globus", która odbędzie się już 28 stycznia 2024 roku o godzinie 16:30. Seans ten z pewnością dostarczy wiele wrażeń zarówno młodym, jak i starszym widzom.

 

Opowieść "Zaczarowany Globus" opowiada historię ciekawej świata dziewczynki imieniem Mia, która spędza wakacje u swojego dziadka. Pewnego dnia, przypadkowo odkrywa na strychu jego domu tajemniczą machinę astronomiczną. To właśnie od tego momentu rozpoczyna się niesamowita przygoda, która przeniesie nas w magiczny świat astronomii i przyrody.
 
Edek, wujek Mii, dzięki magicznym mocom urządzenia, skłania ją do zmiany pór roku na Ziemi. Jednak Mia szybko orientuje się, że te zmiany mogą mieć tragiczne konsekwencje dla naszej planety. Czy uda jej się odwrócić zachodzące zmiany? To pytanie, które towarzyszyć będzie widzom podczas seansu.
 
"Zaczarowany Globus" to nie tylko pełna emocji historia, ale również prawdziwa lekcja astronomii i przyrody. W trakcie jego oglądania zanurzymy się w ciekawej fabule i lepiej zrozumiemy funkcjonowanie pór roku związanych z astronomicznymi cechami naszej planety. To niepowtarzalna okazja, aby na własne oczy przekonać się, jak wiele tajemnic skrywa nasz kosmiczny globus.
 
Serdecznie zapraszamy młodszych i starszych widzów, by razem odkrywać tajemnice naszego cudownego świata. Czekamy na Was z niecierpliwością i obiecujemy niezapomniane chwile pod gwiazdami!

✨ LINK DO SEANSU ✨