Madis

Koncert Madis on the Moon (Bilety wyprzedane)

Zapraszamy Państwa na niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, podróż z programem Apollo, podróż na Księżyc. W sali planetarium wystąpi kompozytor muzyki elektronicznej - Amadeusz Małkowski występujący pod pseudonimem Madis. Występowi artysty towarzyszyć będą animacje pod kopułą Planetarium oraz narracja w wykonaniu Jarosława Juszkiewicza.

Amadeusz Małkowski to urodzony w Krakowie polski kompozytor i producent muzyki elektronicznej. Jego muzyczna podróż rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy zremiksował główny temat z filmu Interstellar skomponowanego przez Hansa Zimmera w mocno elektronicznym stylu z elementami muzyki trance.
 
W marcu 2020 roku Madis wydał swój debiutancki album Sea of Tranquility, inspirowany Srebrnym Globem. Siedem utworów nagranych w ciągłej sekwencji to elektroniczna opowieść o podróży człowieka na Księżyc, zabierająca słuchacza w nowoczesne pejzaże dźwiękowe i sekwencje melodyczne.
​W kwietniu 2022 roku Madis wydał swój drugi studyjny album Sail, na którym można usłyszeć wiele muzycznych eksperymentów – od chwytliwych, rytmicznych melodii, przez mroczne sekwencje, po elementy muzyki filmowej, a nawet rockowej. Na płycie znajdziemy również głos włoskiej wokalistki Kyrah Aylin oraz gitarowe brzmienia polskiego gitarzysty Jacka Królika.
 
Madis - on the Moon
 
22.07.2022 o godz. 19:00
 
BILETY WYPRZEDANE