Finałowy Koncert MADIS - Cosmicon 2024

Finałowy Koncert MADIS - Cosmicon 2024

Zapraszamy Państwa na niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni! W sali planetarium wystąpi kompozytor muzyki elektronicznej - Amadeusz Małkowski występujący pod pseudonimem Madis.


Amadeusz Małkowski to urodzony w Krakowie polski kompozytor i producent muzyki elektronicznej. Jego muzyczna podróż rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy zremiksował główny temat z filmu Interstellar skomponowanego przez Hansa Zimmera w mocno elektronicznym stylu z elementami muzyki trance.
 
W marcu 2020 roku Madis wydał swój debiutancki album Sea of Tranquility, inspirowany Srebrnym Globem. Siedem utworów nagranych w ciągłej sekwencji to elektroniczna opowieść o podróży człowieka na Księżyc, zabierająca słuchacza w nowoczesne pejzaże dźwiękowe i sekwencje melodyczne.

​W kwietniu 2022 roku Madis wydał swój drugi studyjny album Sail, na którym można usłyszeć wiele muzycznych eksperymentów – od chwytliwych, rytmicznych melodii, przez mroczne sekwencje, po elementy muzyki filmowej, a nawet rockowej.

 

KONCERT FINAŁOWY COSMICON 2024 - MADIS

25.05.2024

godz. 19.00

bilety: 50 zł

Najbliższe terminy

W najbliższym czasie nie posiadamy terminów na wydarzenie "Finałowy Koncert MADIS - Cosmicon 2024 " dostępnych w sprzedaży internetowej.