Premiera seansu

Premiera seansu "The Stellars"

Serdecznie zapraszamy na polską premierę nowego seansu stworzonego przez Creative Planet - polskiego producenta filmowego znanego widzom naszego Planetarium m. in. z seansu "Explore". Tym razem twórcy zapraszają nas na film przeznaczony dla młodszej widowni - pt. "The Stellars".

IMANI, AKI, i JOHN opuszczają swoją strefę komfortu i wyruszają na decydującą misję mającą na celu ochronę ich wyjątkowego lasu!

Przedstawiamy THE STELLARS od Creative Planet, film animowany CGI o kinowej jakości, zaprojektowany z myślą o najmłodszych odbiorcach. To produkcja, która wykracza poza samą rozrywkę, włączając kluczowe tematy edukacyjne do historii opartej na postaciach. Idealne łączy zabawę oraz naukę, aby pobudzić wyobraźnię i ciekawość małych dzieci. Przełamując czwartą ścianę, bohaterowie angażują dzieci, bezpośrednio z nimi omawiając swoje pomysły.

Treści edukacyjne zawarte w filmie badają podstawy wzrostu roślin, różnorodność środowisk na Ziemi oraz kluczową rolę lasów jako siedlisk. Podkreślają naszą więź z naturą i rolę w jej ochronie, a także wartość metod naukowych w zrozumieniu świata, w którym żyjemy.

Dołącz do THE STELLARS w ich misji!

Najbliższe terminy

W najbliższym czasie nie posiadamy terminów na wydarzenie "Premiera seansu "The Stellars"" dostępnych w sprzedaży internetowej.