KONCERT JÓZEFA SKRZEKA W PLANETARIUM ŚLĄSKIM

23 czerwca Józef Skrzek wystąpi w chorzowskim Planetarium Śląskim na wyjątkowym, solowym koncercie połączonym z projekcją nieba. To ostatnia okazja, by zobaczyć artystę w tym miejscu z gwiazdami wygenerowanymi przez analogowy projektor Zeissa.

Józef Skrzek, jeden z najbardziej twórczych i wciąż poszukujących muzyków na polskiej scenie, doskonale czuje się zarówno w skórze rockmana (prowadząc od lat legendarne SBB), występując w kościołach z recitalami organowymi czy odkrywając nowe wymiary muzyki elektronicznej w unikatowych przestrzeniach. W Planetarium Śląskim występuje od 35 lat, zapraszając do tego wyjątkowego atelier wykonawców z całego świata (grali tu m.in. Colin Bass z zespołu Camel, Michał Banasik, Misha Ogorodov czy współpracujący z Tangerine Dream Steve Schroyder). Regularnie powraca też do występów solowych, proponując słuchaczom wyjątkowe spotkania z analogowymi syntezatorami.

Od lipca rozpocznie się wielka przebudowa Planetarium Śląskiego, w ramach którego zostanie m.in. wymieniona aparatura do projekcji nieba. Dlatego koncert, jaki Józef Skrzek zagra 23 czerwca 2018 r. będzie ostatnią i naprawdę niepowtarzalną okazją, by sięgnąć wraz z artystą gwiazd.

Organizatorem koncertu jest agencja 3WWW przy współpracy GAD Records. Koncert wspiera Miasto Chorzów w ramach akcji „Vinyl Festival po godzinach”. Koncert Józefa Skrzeka „Analogowe niebo”

Chorzów, Planetarium Śląskie, Park Śląski, ul. Planetarium 1
23 czerwca 2018 r., godzina 19:00
Wejście od godziny 18.00
Bilety w cenie 45 ( w tym 8 % VAT) zł do kupienia via Ticketmaster.pl (także w punktach naziemnych: Empik. Saturn, Media Markt i inne)

Szczegóły:
http://skrzek.com/news/analogowe-niebo
http://www.gadrecords.pl